13. TRASH FILM FESTIVAL

VARAŽDIN

5.9. ? 8.9.2018. godine

Tema festivala: ?Špijuni koje volimo?

PROGRAM:

SRIJEDA 05.09.2018.

19.00 – Uska ulica – Svečanost otvaranja festivala te otvaranje Ulice slavnih u Varaždinu i postavljanje prve ploče u spomen na glumca Zvonimira Ferenčića

ČETVRTAK 06.09.2018.

16.00 – Kino Gaj – prikazivanje filmova iz službene konkurencije

19.00 – CB Elephant – Filmski kviz

22.00 – Dvorište Palače Sermage – koncert Bruto Geto (Zagreb) i WiFly (Varaždin)

PETAK 07.09.2018.

16.00 – Kino Gaj – prikazivanje filmova iz službene konkurencije

19.00 – CB Elephant – Stručna debata na temu ?Špijuni koje volimo?

21.00 – Dvorište Palače Sermage – koncert Drone Hunter (Varaždin) i Groovebox (Varaždin)

SUBOTA 08.09.2018.

10.00 – Kino Gaj – prikazivanje filmova iz službene konkurencije

19.00 – Kino Gaj – Svečanost dodjele “Zlatnih motorki”

21.00 – Dvorište Palače Sermage – Koncert The Fakin Lajsne (Varaždin) i Amy’s House – Amy Winehouse tribute band (Beograd)

 

RASPORED PRIKAZIVANJA FILMOVA:

Blok A     Blok B     Blok C   Blok D
16:00 – 17:15 min   17:20- 18:35 min   18:40 – 19:45 min 19:50 – 21:00 min
La Vuelta ESP 12   Noche de locos ESP 14   Bóxer ESP 12   VÉNDESE. Baixo prezo. Pouco uso. 13
Just words RUS 26   Caducea BEL 25   77K ESP 20   Red and Blue Ball 7
Suspenso o Sorpresa PER 13   love at first heist FRA 14   Expiration date ESP 18   Désir Pastel 14
Stanbrook ESP 14   THE CHALLENGING GRADIVA IRQ 14   Dark Matter ESP 12   Animal 10
Paralysis POL 7   ZIP AUT 7         WAS VON DRAUSSEN KOMMT 11
                  Rellano 14
                   
 
                     
Blok E     Blok F     Blok G   Blok H
16:00 – 17:10 min   17:15 – 18:25 min   18:30 – 19:45 min 19:50 – 21:15 min
XYX 10 GRIDLOCK 19 RIP 16 Epizoda ? BiH 39
9 PASOS 7 LA PARCELLE 19 WILD GAME 24 THE LAST PARTY 19
BIRTH 17 LOST IN THE MIDDLE 16 WONDERFUL PEOPLE 13 AFTER THE FUTURE 34
BIRTHDAY NIGHT 23 M.A.M.O.N. 5 Amateri CRO 20
BACKYARD-LOVE 11 Z Fest 15        
                 
                         
Blok I   Blok J     Blok K     Blok L   Blok M  
12:50 – 14:25 min 14:30- 15:20 min   15:25 – 16:50 min   16:55 – 18:10 18:15 – 19:00 min
Likvidator CRO 97 COLD STORAGE 9 BOT 22 NEW FEELINGS 19 PERIOD 17
CRAZY IN LOVE 8 DIE PFORTNER 8 KALMAK CANAC 34 NEAR CHANGE 9
DARK SOCIAL 9 FAITH – VERA 15 KEIN PROBLEM 19 EL ESCARABAJO AL FINAL DE LA CALLE 19
DER LETZTE TROPFEN 9 IN SCHERBEN 13
BLOOD IS SPIRIT 15 JE N?AI PAS TUE JESSE JAMES 18    
JEWELRY JUNKY 7